Konsorcjum HR

Firma Invent People wchodzi w skład doświadczonego konsorcjum przedsiębiorstw specjalizujących się w outsourcingu zasobów ludzkich. Działamy na rynku od 2009 roku. Każdy z członków Konsorcjum ma własną specjalizację, dzięki czemu jako grupa biznesowa możemy świadczyć zróżnicowane usługi bez obawy o ich jakość. Współpraca z Twoją firmą może opierać się na klasycznym modelu agencji pracy tymczasowej, ale też może to być kontrakt outsourcingowy: zatrudnienie zewnętrzne lub wprost podwykonawstwo określonych procesów produkcyjnych lub usługowych. Spotkajmy się, aby omówić szczegóły naszej współpracy.

Firmy wchodzące w skład konsorcjum:

  • Reverse Business Support Sp. z o.o. – klasyczna agencja zatrudnienia specjalizująca się w usłudze pracy tymczasowej. Doświadczony pracodawca obcokrajowców z Ukrainy i innych państw Europy środkowej i wschodniej.
  • Envistar.biz Sp. z o.o. – specjalista od usługi zatrudnienia zewnętrznego, a także pracodawca osób niepełnosprawnych, oferujący wysokie ulgi w opłatach na PFRON.
  • Kancelaria Reverse Sp. z o.o. – Firma specjalizująca się z obsłudze kadrowej i księgowej podmiotów gospodarczych i organizacji pozarządowych.
  • Invent People Ukraine TOW – Nasza ukraińska spółka skupiająca się na procesach rekrutacyjnych na terenie tego kraju.

Masz pytania ??

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Wyślij do nas e-mail lub zadzwoń pod numer +48 42 649 91 63
kontakt z nami