Konsorcjum BPO

Firma Invent People wchodzi w skład doświadczonego konsorcjum przedsiębiorstw specjalizujących się w różnych dziedzinach outsourcingu. Działamy na rynku od 2009 roku. Każdy z członków Konsorcjum ma własną specjalizację, dzięki czemu jako grupa biznesowa możemy świadczyć zróżnicowane usługi bez obawy o ich jakość. Współpraca z Twoją firmą może opierać się na klasycznym modelu agencji pracy tymczasowej, ale też może to być atrakcyjny cenowo kontrakt outsourcingu procesowego. Spotkajmy się, aby omówić szczegóły naszej współpracy.

Firmy wchodzące w skład konsorcjum:

  • Reverse Business Support Sp. z o.o. – klasyczna agencja zatrudnienia specjalizująca się w usłudze pracy tymczasowej. Doświadczony pracodawca obcokrajowców z takich państw jak Ukraina, Uzbekistan czy Indie.
  • Envistar.biz Sp. z o.o. – specjalista od outsourcingu procesowego zatrudniający osoby niepełnosprawne, oferujący wysokie ulgi w opłatach na PFRON.
  • Kancelaria Reverse Sp. z o.o. – Firma specjalizująca się z obsłudze kadrowej i księgowej podmiotów gospodarczych i organizacji pozarządowych.

Masz pytania ??

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Wyślij do nas e-mail lub zadzwoń pod numer +48 42 649 91 63
kontakt z nami