O nas

Invent People Polska

Invent People Invent People Sp. z o. o. jest odpowiedzialna za pośrednictwo pracy na terytorium Polski. Razem tworzymy część dużego konsorcjum BPO, składającego się doświadczonych przedsiębiorstw: Reverse Business Support i Envistar.Biz. Nasza historia sięga 2009 roku. Jako firma outsourcingowa stale dysponujemy dużą ilością ofert pracy w różnych branżach: od handlu detalicznego, przemysłu, gastronomii, po usługi hotelowe.

POLSKA – pracujemy w największych miastach Polski: Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu, a także w małych miejscowościach. Zawsze pomagamy naszym pracownikom znaleźć tanie i dobre warunki mieszkaniowe.

PROFESJONALNIE – nasz zespół składa się z doświadczonych rekruterów i handlowców. Każdy pracownik może liczyć na naszą pomoc prawną przy rozpatrywaniu pozwoleń na pobyt i pracę. Pomagamy również w rozwoju aktualnych problemów życia w Polsce. Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie i zapewniamy pełne ubezpieczenie zdrowotne naszym pracownikom.

POWAŻNIE – nie dajemy nieuzasadnionych obietnic. Kandydaci do pracy zawsze podają pełne informacje o miejscu pracy, zakresie obowiązków i wynagrodzeniach. Pomagamy też znaleźć inną pracę w Polsce, jeśli pracownik potrzebuje takiej zmiany lub umowa jest już skończona.

Masz pytania ??

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Wyślij do nas e-mail lub zadzwoń pod numer +48 42 649 91 63
pracuj dla nas